Повідомити новину

Поширити:

На Покрову, у День захисника Вітчизни та Українського козацтва, у селищі Товсте відбулося урочисте відкриття пам’ятника членам ОУН-УПА, які полягли за волю України у 1945-1952 роках. Чин освячення здійснили місцеві отці двох конфесій.
Своїми спогадами про складні часи національних змагів поділилися учасники підпільної боротьби С.Фридрак, Р.Данилейко, І.Приймак. На урочинах виступили народні депутати України В.Гевко та О.Марченко, голова ОДА В.Труш, ініціатор створення пам’ятника Б.Лукій та ін.
Товстенський селищний голова вручив посвідчення “Почесний громадянин Товстого” двом видатним його уродженцям: Герою України, заслуженому працівнику сільського господарства Я.Шведу та письменнику, редактору, громадському і культосвітньому діячеві, голові обласного відділення Українського фонду культури В.Барні. Вони подякували землякам за таке високе визнання та  привітали зі святами.
Учасники художньої самодіяльності виконали національно-патріотичні пісні. Учасники урочин поклали до підніжжя пам’ятника живі квіти шани і любові.
Іван СКРОНЯ