Донецький “Шахтар” тричі забив у ворота чемпіона України. “Шахтар” – “Динамо” – 3:0.

90Поєдинок лідерів чемпіонату України не мав турнірного значення, адже “Динамо” вже оформило звання чемпіона України, але підтекст у поєдинку був. По-перше, “Шахтар” розгромив “Динамо” в першому колі, тому кияни були сповнені бажання реваншуватися. А по-друге, Мірча Луческу перед грою підігрів тиск, заявивши, що “Динамо” не може вважатися чемпіоном, якщо не обіграє команду Луческу.
“Шахтар” зіграв в цьому поєдинку резервним складом – Срна, П’ятов, Дентіньйо і Гладкий спостерігали за грою з трибун, Марлос, Тайсон, Ракицький, Кучер, Феррейра з лави запасних.
 Але незважаючи на експериментальний склад “гірників”, “Динамо” не мало переваги на полі. В цілому матч пройшов в повільному спокійному темпі. Команда Реброва періодично  володіла м’ячем, але господарі закрили фланги, блідо в першому таймі виглядали Ярмоленко і Гусєв, нічого не виходило у центральних півзахисників, тому Мораесу доводилося в пошуку м’яча опускатися в середню зону. Все це приводило до того, що Каніболоцький фактично не вступав у гру.
 “Шахтар” же вийшов з метою надійно зіграти в обороні і чекати свого шансу в атаці. Він виник на 33-й хвилині, коли Коваленко протягнув м’яч до штрафної, віддав правіше на Бернарда, той у дотик вивів Едуардо один на один із Шовковським, а хорват у дотик пробив під воротарем “Динамо”.
 У перерві Ребров спробував підсилити гру подвійною заміною, випустивши Буяльського та Дерліса Гонсалеса замість Гармаша і Гусєва, але істотного поліпшення гри в атаці у “Динамо” не вийшло.
Більше того, саме “Шахтар” зумів забити ще раз на 73-й хвилині, коли Нем у штрафному киян розправився з Відою і пробив у ближній кут.
 Через п’ять хвилин “Шахтар” довів рахунок до розгромного, після того, як Едуардо зіграв на випередження у штрафному динамівців, опинившись між Шовковським і Антунешем.
 Після цього моменту на полі спалахнула бійка – динамівці почали штовхати “гірників”, які святкували гол, а Ярмоленко взагалі вдарив по ногах Степаненка. Як результат – червона картка і Ярмоленку, і Степаненку, і Кучеру, який перебував на лаві запасних.
 Час, що залишився, “Динамо” намаалося атакувати, робив спробу забити Данило Сілва, але після його удару з-за меж штрафного на допомогу гостям прийшла поперечина.
Джерело: sport.bigmir.net