gazpostach

Шахраї продали пенсіонерці фальшиві прикраси 25003Повіриш незнайомцям – втратиш кошти. Таке застереження слід зрештою запам’ятати усім краянам, бо ж незважаючи на сотні матеріалів про шахрайства, люди продовжують легковажити з невідомими.

До 78-річної мешканки села Старий Вишнівець завітали на господарство невідомі та стали пропонувати дешевий товар. Увагу старенької привернули ювелірні прикраси та іконки. Смуглявий продавець щиро запевняв, що ланцюжок з золота, а ціни дешеві, бо ж не платить ані за оренду, ані продавцям. Жінка придбала прикрасу за тисячу гривень.

І, як згодом виявилося, викинула гроші на вітер – прикраса виявилася не золотою, а сплавом металу. Старенька розповіла про прикру пригоду донці, а та у свою чергу повідомила про шахрая поліцейським. За фактом шахрайства відкрито кримінальне провадження.

Поліцейські нагадують краянам: будьте пильними! Пройдисвіти у будь-який спосіб намагаються видурити у людей готівку. Тож дешеві ціни на товар, вигідний обмін валют, заміна старих купюр на нові є не що іншим як шахрайство. Уміло маніпулюючи, аферисти виманюють ваші гроші, тому краще не приставати на такі пропозиції та не контактувати з незнайомцями. Збережете готівку та нерви.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*