gazpostach

Сестри Меркушини представлятимуть ЗакарпаттяСестри Меркушини, за яких багато років щиро вболівали тернопільські знавці біатлону, відтепер на змаганнях представлятимуть Закарпаття.

Їхня мама Ірина – майстер спорту України міжнародного класу, заслужений тренер України, старший викладач кафедри спорту Тернопільського західноукраїнського університету, тренер-викладач з біатлону ФСТ «Динамо». Свого часу також займалася біатлоном. У 1990-ті роки брала участь у змаганнях Кубка світу в складі збірної України, завершила кар’єру 2004 року.

Батько Олег – заслужений тренер України. З 2015 року працює в Тернопільській обласній школі вищої спортивної майстерності. Серед найвідоміших вихованців – Дмитро Підручний. Ну і, звісно ж, рідні донечки.

Більш відома старша – Анастасія: чемпіонка світу з біатлону серед юніорів, дворазова чемпіонка Європи з біатлону серед юніорів, учасниця етапів Кубка світу з біатлону, триразова призерка чемпіонатів світу в естафеті. Молодша (Олександра) є наразі чемпіонкою України з біатлону.

Сестри народилися в селі Підгородне. Анастасія біатлоном почала займатися в клубі «Динамо» (Львів) і там її першими тренерами були батьки. Пізніше вони всі разом переїхали до Тернополя. Тут тренувалися, розвивалися і от… знову переїзд. Анастасія та Олександра виступатимуть від регіональної федерації Закарпаття і представлятимуть місто Хуст. Причина? Анастасія отримала там квартиру. Ключі від житла 25-річній спортсменці вже вручили президент Закарпатської регіональної федерації біатлону Василь Крулько і міський голова Хуста Володимир Кащук.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*