gazpostach

Сенс життя – допомагати людям700012Для когось робота –  це матеріальний  добробут, благополуччя і комфорт,   для інших – прагнення бути корисним людям, співпереживати з ними, у важку для них хвилину приходити їм на допомогу. Саме в цьому  вбачає сенс свого життя Любов Сидоренко.

На громадських засадах з  грудня 2012 року Любов Олексіївна сумлінно і відповідально працює  головою первинного осередку Всеукраїнської організації «Союз організацій України (ВОІСОІУ) при міській  раді із захисту та реабілітації  людей з особливими потребами. А тому всіляко прагне допомогти людям, на долю яких випали нелегкі  випробовування.

Не менш важливе покликання жінки – бути матір’ю. Радість життя допомагають відчути її діти. Гордиться Любов Олексіївна своїми  дітьми –  старшим сином Олегом та молодшим Богданом, сповна віддає їм тепло материнського серця і турботу…

Бог дає урок людині цінувати життя, не витрачати марно час, який відпущений нам, і якого не так вже й багато. І дивлячись на чужі страждання, співпереживати, серцем і душею  бути м’якшим, любовніше ставитися один до одного, щоб зробити світ кращим, а людей добрішими.

Завжди бажані гості у міській раді хлопці та чоловіки, які  повернулись із зони  АТО, –  Дмитро Харчук, Олег Талабан, Леонід Рамський,  Дмитро Власюк та інші. Їх тут завжди  уважно вислухають, допоможуть. У людей молодих і літніх багато проблем, але є дві основних – здоров’я і самотність.

У демонстративному центрі, що в м. Ланівці на вулиці Грушевського, 33 «Б», знаходять спільну мову абсолютно незнайомі раніше  молодь і люди старшого покоління. Влаштовують цікаві свята, акції, допомагають позбутися  наслідків багатьох хвороб.      Любов Олексіївна, як і багато інших жінок, переконана у тому, що в житті людини як у природи, теж є свої періоди: квітуча весна символізує молодість, багряна осінь асоціюється з початком  старості, а  поміж ними – зрілість. Та поняття віку відносне й умовне. Адже відомо, що людина є молодою  або літньою залежно від того, як вона почувається. На думку  психологів, старість настає тоді, коли  людина припиняє чогось прагнути. А це  означає, якщо ми ставимо перед собою певну мету, то надовго залишаємось молодими.

«Як на мене, – запевняє Любов Олексіївна,  – збереження душевної молодості залежить від позитивних емоцій. Потрібно тільки намагатися знаходити їх у повсякденному житті. Відновлення здоров’я, гармонія  з собою та іншими людьми зроблять будь-який вік щасливою порою…

Я вважаю, що обов’язок влади, громадських організацій, а також усіх небайдужих людей – надати допомогу тим, хто її потребує. Саме про це я думаю, коли до мене йдуть люди».

Галина КУЗЬМЕНКО, м.Ланівці

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*