Повідомити новину

Поширити:
51Засуджена в РФ українська льотчиця і депутат Надія Савченко отримала для заповнення документи, необхідні для екстрадиції в Україну. Про це повідомила сестра льотчиці, Віра, агентству Інтерфакс-Україна ввечері в середу, 27 квітня, після побачення із сестрою.
Вона також не відкинула того, що є побоювання щодо того, що це документи для етапування.
 
“За словами Наді, вона підписує сьогодні документи, їй дали заповнити документи. Начальник СІЗО (начальник СІЗО в Новочеркаську Олександр Калганов, – ред.) сказав, що це екстрадиція. А Надя жартує, що це може бути й етап. Надю Росія не раз обманювала. Наприклад, коли її викрали і відправили в Росію, то їй Калганов сказав: “Ну напиши заяву, щоб завтра тобі видали довідку про те, що без документів”, – сказала Віра Савченко.
 За її словами, стан здоров’я сестри нормальний, настрій бадьорий. Надія вже може споживати нормальну їжу, але є проблема з ногами (набряки).
 Водночас адвокат української льотчиці Марк Фейгін не відкидає того, що його підзахисній дійсно надійшли документи, необхідні для процедури передачі її на Батьківщину.
 “Я ще 7 квітня взяв заяву у Надії Савченко про те, що вона згодна на передачу її для відбування покарання в Україну. За процедурою їй повинні були передати документи для заповнення”, – сказав Фейгін.
За його словами, в п’ятницю, 29 квітня, його колега Микола Полозов відвідає Савченко в СІЗО Новочеркаська, де разом з нею заповнить ці папери. При цьому адвокат зазначив, що процедура передачі Савченко забере кілька місяців.
 “Це довший шлях, ніж помилування, яке може статися в один день. І ми наполягали б саме на помилуванні”, – сказав адвокат.
 Мін’юст РФ отримав від Міністерства юстиції України запит про надання документів, необхідних для передачі Савченко Києву для подальшого відбування покарання.