gazpostach

Савченко: “Депутати, як школярі, які лінуються і сачкують”3112Українська лютчиця, народний депутат від “Батьківщини” Надія Савченко поділилася з журналістами першими враженнями від роботи в парламенті, порівнявши Верховну Раду з базаром, депутатів зі школярами, “які лінуються і сачкують”.
Про це повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ.

“Перше враження – працюємо в базарі. Ну, де-небудь на базарі. А друге – за сьогодні було прийнято два хороших закони (закон №3251 про зниження акцизу на ввезення імпортних вживаних автомобілів і закон №4482, яким Рада надала відстрочку під час мобілізації близьким родичам загиблих і зниклих безвісти в ході АТО)”, – зазначила Савченко.

Водночас, кажучи про колег-депутатів вона зазначила. “Таке враження, що депутати, як школярі, які лінуються і сачкують”.

При цьому присутність депутата продовжує викликати великий ажіотаж серед журналістів. Так, представники ЗМІ оточили Савченко, коли та вийшла із залу засідань ВР і їй навіть довелося підвищити на них голос.

Після спілкування з журналістами Савченко пройшла на вулицю через головний вхід Ради, де відбувався мітинг на підтримку законопроекту про збільшення квот на звучання української музики в ефірі. Там вона поспілкувалася з активістами і музикантами, які в цей час виступали під будівлею парламенту, зокрема із солістом гурту “Мандри” Сергієм Фоменком. Савченко заявила, що їй це “як мед на душу”, оскільки під час перебування в Росії українці доводилося слухати виключно російський шансон.
Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*