gazpostach

Риболовля з головою… ОДА77bc951e-f1ba-4b2d-8e56-89bf78f5c7dcПонад 30 дітей соціально-незахищених категорій взяли участь у фестивалі з рибальства «Трофей», який 1 червня відбувся на острівці «Чайка» у тернопільському парку ім. Т.Г. Шевченка.

Майстер-клас для малюків провели чемпіони світу, Європи, України та майстри інших категорій Федерації риболовного спорту. З учасників сформували міні-групи і після настанов фахівців відбулися змагання. На завершення заходу учасники скуштували куліш. Кожен учасник змагань отримав у подарунок вудочку.

Взяв участь у фестивалі і голова обласної державної адміністрації Степан Барна.

– Цього року ми вирішили провести нетиповий захід до Міжнародного дня захисту дітей. І таким чином хочемо показати, як можна цікаво та корисно провести час.  Сподіваюся, наш фестиваль стане традиційним і проводитиметься щороку. А подаровані вудочки знадобляться діткам.

Організували  фестиваль Тернопільське обласне управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства, служба у справах дітей і відділ сім’ї і молоді ОДА, Федерація риболовного спорту Тернопільської області.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*