Руслан МАКСИМІВ: “Встановлення дитячого майданчика у Зборівському парку – на завершальній стадії”

У Зборові взялися за відновлення міського парку. Цьогоріч провели благоустрій і встановлюють новий дитячий майданчик. “Парк був у занедбаному стані. Там були дві гойдалки ще з часів Радянського Союзу і одна гірка, усе в аварійному стані. Ми їх демонтували. Встановлення дитячого майданчика у Зборівському парку – на завершальній стадії”, – розповідає міський голова Зборова Руслан Максимів.

На закупівлю обладнання Зборівська міська рада спрямувала 176 тисяч гривень. Відкриття заплановано цього тижня.

– “На новому майданчику є велика гірка, три подвійні гойдалки, три елементи катання на пружинах, паровоз, карусель, пісочниця та вісім лавок”, – каже Руслан Максимів.

Міський голова наголошує, що благоустрій парку наразі проведений лише частково. Надалі докладуть усіх зусиль, аби це місце для прогулянок і активного відпочинку стало улюбленим для зборівчан. Планують встановлення тренажерів та прокладання бігових доріжок. Також облаштують територію гідропарку.

Місцевий підприємець вже надав свої пропозиції щодо облаштування гідропарку. Там передбачено розважальний комплекс із басейном,  дитячі майданчики,  тенісні корти. До кінця тижня буде розроблено детальний план. Його опублікують у газеті “Зборівська дзвіниця”, – повідомляє міський голова Зборова Руслан Максимів.

Таким чином, заходи з благоустрою і розбудови Зборова мають урізноманітнити розваги дітей та забезпечити проведення часу з користю для здоров’я. До речі, у місті дбають про фізичний розвиток підростаючого покоління. Зборів систематично стає майданчиком для проведення різноманітних змагань та вишколів. Зокрема, 29 вересня  у місті відбудеться Кубок міського голови Зборова серед учнівської молоді 7-9 класів. Початок о 10:00 на  стадіоні  «Колос». Майстер-класи з міні-футболу проводитимуть гравці збірної Іспанії.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*