gazpostach

Через нову ціну на газ українці за тиждень понабирали кредитів на 84 млн грн185 кредитів отримано на “негазові” котли – на суму 3,1 млн гривень
Zemanta Related Posts ThumbnailНаселення у період з 4 по 10 травня взяло кредитів, на здійснення заходів з енергозбереження, на суму 83,9 млн грн.

Для порівняння, у період з 1 січня по 10 травня було видано кредитів на суму 323,8 млн грн.

За даними установи, попри святкові дні, лише за тиждень з 4 по 10 травня 2016 року населенням взято 5222 кредити на суму 83,9 млн гривень. Дані про кредити повідомляє Держенергоефективності України з посиланням на голову відомства Сергія Савчука.

З них 185 кредитів отримано на “негазові” котли – на суму 3,1 млн грн, 5034 – на енергоефективне обладнання та матеріали сумою 80,6 млн грн, а ще три кредити отримали ОСББ, їх загальна сума становить 190 тис грн.

Популярністю “теплі” кредити користуються і серед субсидіантів. Сьогодні ця категорія громадян придбала енергоефективних продуктів на суму 30,6 млн грн. Це 2111 малозабезпечених сімей, яким уряд відшкодує 70%.

За словами Савчука, цифри, які отримує Держенергоефективності кожного тижня, красномовно свідчать про те, що поступово змінюється і свідомість людей щодо енергоспоживання.

“Впровадження заходів з енергозбереження – це і заощадження коштів на оплаті комунальних послуг і комфорт у помешканнях”, – сказав Савчук.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*