gazpostach

Руками, ногами і кров’ю виборювали перемогу польсько-українські бійці на «Битві за честь» з фрі-файту у ТернополіТретій міжнародний турнір із фрі-файту «Битва за честь» зібрав у концерт-холі ТРЦ «Подоляни» тисячний люд — ніде було і яблуку впасти. Стільки вболівальників з Польщі, Тернопілля та інших областей України приїхало підтримати та привітати бійців.

– Я щиро вдячний владі міста Тернопіль і області за те, що виплекала й зібрала нині таких мужніх і готових до боротьби хлопців. Бажаю бійцям гідно відстояти честь свого краю, – привітав учасників перед початком боїв перший заступник міністра молоді та спорту України Ігор Гоцул.

Чотиригодинний турнір складався із 12 поєдинків, серед яких у 9 за перемогу  з поляками боролися українці. Зокрема, честь Тернополя захищали шестеро учасників місцевого клубу «Характерник» Ігор Слюсарчук, Юрій Босий, Віктор Кохно, Тарас Титаренко, Микола Гринчук та Володимир Ізанський. Козаки-характерники вибороли для тернопільської команди п’ять перемог.

–  Я задоволений не тільки перемогами своїх хлопців, а й поразками. Незважаючи на помилки, кожен із них показував хорошу техніку, підготовку, волю до перемоги, характер. Вважаю, що не стільки я, скільки самі бійці плекають у собі мужні риси характеру для подальшої перемоги. Я ж даю їм лише підтримку, хороші поради, – поділився думками голова Федерації фрі-файту і змішаних єдиноборств України та тренер тернопільського клубу «Характерник» Валерій Чоботар.

У підсумку в Третьому міжнародному турнірі з фрі-файту «Битва за честь» перемогла Польща. Українські спортсмени поступилися полякам однією перемогою.

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*