gazpostach

Рух “Справедливість” на Тернопільщині очолив колишній “нашоукраїнець”2409Обласна партійна конференція Руху  “Справедливість” відбулася вчора, 23 липня, у Тернополі.

Петро Мандзій відтепер офіційно представлятиме Рух «Справедливість» та його лідера Валентина Наливайченка на Тернопіллі. Таке рішення прийняли на першій обласній партійній конференції.

“Ми дуже серйозно ставимося до того, хто представлятиме нашу політичну силу в кожному регіоні. Але кандидатура пана Петра та його заступників Президія партії та В. Наливайченко підтримали одностайно.
Адже ця команда як представники ГО «Антикорупційний рух» активно співпрацює з Обласною радою профспілок, разом вирішують проблеми створення нових робочих місць, офіційного працевлаштування людей роботодавцями і залучення інвестицій у Тернопільську область. А Рух Наливайченка «Справедливість» єднає тих людей, які прагнуть розвитку України на засадах справедливості, чесності та відповідальності”, – повідомляється на офіційній сторінці “Справедливості” у Фейсбуці.

Нагадаємо, Петро Мандзій був депутатом міськради попередніх трьох скликань, з 2005 року очолював Тернопільську міську, а згодом і обласну організацію партії “Наша Україна”.

Джерело: galas.te.ua

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*