Повідомити новину

Поширити:

Події останніх місяців показують, що жодні дії російської влади вже не можуть змінити настроїв українців щодо підтримки європейської інтеграції.
Не важливо, добудовує Росія Північний потік-2, чи проводить грандіозні військові навчання на самому українському кордоні; публікує Путін статтю про «один народ» чи з новою силою натравлює штатних пропагандистів на Україну – ставлення українців до перспектив дружби з Росією лише погіршується.
Те саме робиться з іміджем російського президента. Та що там сказати, тільки посмів «міцний господарник в кредит» Лукашенко заявити про намір навести порядок в Україні, в’їхавши на тракторі, одразу в очах українців його рейтинг впав ледь не до рівня Путіна.
Тим часом, головними викликами, які в майбутньому стоятимуть перед українцями, громадяни країни вважають корупцію і війну з Росією. Про це свідчать опубліковані 29 вересня результати опитування, проведеного Українським інститутом майбутнього.
З цього випливає, що більшість українців остаточно визначилась і бачить в Росії ворога, але аж ніяк не доброго сусіда чи тим більше брата. Головне, що росіяни ніколи, принаймні доки Путін при владі, не визнають, що Україна — просто нормальна країна з нормальною демократичною системою влади, яка сама визначає своє майбутнє та обирає собі союзників.