Повідомити новину

Поширити:

1603Зокрема, куратори з ФСБ намагаються завербувати українських заробітчан
СпецслужбиРФ намагаються вербувати українських заробітчан шляхом погроз та шантажа. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Служби безпеки України.
Зокрема, повідомляється, що російські спецслужби намагалися схилити до державної зради мешканця Тернополя, який виїхав до РФ на заробітки ще підлітком.
“У Москві під час чергового рейду міграційної служби його затримали за незаконний перетин кордону. Невдовзі хлопця було засуджено до позбавлення волі. До інкримінованого правопорушення суд “додав” ще й нібито угон автомобіля”, – йдеться у повідомленні.
Як повідомляється, відбувши покарання, хлопець переїхав у Іжевськ, влаштувався на роботу. Втім, після подій Революції Гідності його затримали працівники ФСБ та пообіцяли, в разі відмови від співпраці, під будь-яким зручним приводом засудити до значного терміну ув’язнення як рецидивіста.
“Куратори з ФСБ поставили перед українцем низку завдань. Насамперед він мав збирати інформацію про дислокацію центрів підготовки українських добровольчих формувань. Також в його обов’язки входив збір установчих даних командирів, чиї підрозділи беруть участь в АТО. Крім того, росіяни планували використовувати хлопця для організації різного роду провокацій”, – йдеться у повідмоленні.
Зазначається, що повернувшись в Україну юнак відразу ж звернувся до СБУ, де і розповів про всі обставини вербування. Зважаючи на це, ухвалою суду його звільнено від кримінальної відповідальності на підставі ч. 2 ст. 111 (державна зрада) Кримінального кодексу України.
ДЖерело: www.rbc.ua