gazpostach

Рік без Петра Дідика1702Ця трагічна звістка рік тому засмутила всю футбольну громадськість нашого краю: 1 травня в аварії, яка трапилась у Заліщиках, на 55 році життя загинув відомий футболіст і тренер, майстер спорту з футболу Петро Дідик.

Його футбольна зірка на теренах нашого краю з кінця 1978 року засяяла у підгаєцькій «Ниві», де відомий фанат футболу Іван Михайлович Потупа зібрав талановиту й амбітну молодь. Разом з командою Петро Дідик переходив у Бережани, а згодом і в Тернопіль. Після семи років виступів у “Ниві” футболіст пограв і за хмельницьке “Поділля”, заліщицький “Дністер”, чортківські “Кристал” та “Авіаносець”, спробував свої сили і за кордоном (“Сталь” (Сянок, Польща) та “Іртиш” (Павлодар, Казахстан).

Та найріднішими для нього стали Заліщики. Тут, на відміну від інших, йому запропонували нормальні побутові умови. Спочатку грав за місцеву команду, а з 2005 по 2014 роки тренував заліщицький “Дністер”. Як на полі, так і на тренерській лаві віддавався улюбленій справі сповна. Аж поки прикра аварія не обірвала його життя.

І от через рік у Заліщиках на стадіоні “Дністер” відбувся матч пам’яті футболіста і тренера Петра Дідика. Участь у цьому матчі взяли ветерани заліщицького “Дністра” і тернопільської “Ниви”. Усі вони були друзями Петра та партнерами на футбольному полі. Поєдинок завершився бойовою нічиєю 2:2. Всі учасники матчу цього дня також відвідали могилу Петра Дідика.

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*