gazpostach

Рева: “Підвищення пенсій обганяє інфляцію”210010У непростій ситуації, коли регулярно уряд України змушений підвищувати тарифи на житлово-комунальні послуги, було прийнято рішення ввести режим підвищення соціальних стандартів.

З такою заявою виступив Андрій Рева, міністр соціальної політики України.

«Перший етап підвищення вже відбувся у травні цього року на 5,2%. Другий етап передбачається здійснити в грудні на 10,3%. Загальне підвищення основного соціального стандарту (прожиткового мінімуму) у відповідності з прийнятими Верховною Радою рішеннями до кінця року складе майже 16%, що перевищує прогнозований рівень інфляції і забезпечує поступове відновлення купівельної спроможності громадян», – зазначив Рева.

Уряд і Національний банк України прогнозують в 2016 році споживчу інфляцію на рівні 12%.

У разі збільшення прожиткового мінімуму слідом змінюються і розміри мінімальної заробітної плати, мінімальної пенсії, державних соціальних виплат і так далі, уточнює міністр.

На даний момент депутати Верховної Ради України активно розглядають варіанти додаткового збільшення мінімальних гарантій у сфері оплати праці з початком опалювального сезону восени цього року для посилення соціального захисту населення, підкреслив Рева.

Джерело: napensii.ua

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*