gazpostach

Рейдове патрулювання ринків Тернопільським рибоохоронним патрулем03 серпня 2017року Тернопільський рибоохоронний патруль під час рейду на ринку м. Збараж виявив торгівлю, на тротуарі, знаряддями лову, які заборонені Законом України «Про тваринний світ» та Правилами любительського і спортивного рибальства.

В результаті, вилучено 44 одиниці сіткоснастевого матеріалу, загальна довжина якого становить близько 3300м. Сума збитків завданих рибному господарству складає 13 000грн.

На порушника складено протокол про адміністративне правопорушення за ч.1 ст.85-1 КУпАП. Матеріали справи направлено до Збаразького районного суду для вирішення справи.

Рибоохоронними патрульними Тернопільщини було проведено масово-роз’яснювальну роботу серед населення, яка спрямована на запобігання порушеньприродоохоронного законодавства.

Тернопільський рибоохоронний патруль закликає рибалок бути відповідальними та дотримуватись встановлених правил рибальства та збуту біоресурсів (риби). У випадку, якщо ви помітили порушення, прохання терміново повідомляти на «гарячу» лінію: 0-800-50-52-50, (0352) 27-70- 34.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*