gazpostach

Призов офіцерів запасу, які не служилиМіноборони призиває на військову службу офіцерів запасу, які отримали підготовку у військових навчальних закладах, але не служили.

Згідно з наказом Міністерства оборони, призивати будуть громадян віком до 43 років, які мають відповідну підготовку у військових навчальних закладах, ступінь не нижче бакалавра, але не проходили військової служби. Це буде строкова служба, яка триватиме 18 місяців.

Після призову всі офіцери в обов’язковому порядку протягом 3 місяців пройдуть допідготовку в навчальних закладах Міноборони. А потім їх призначать на посади у військових частинах і підрозділах, які не залучають в АТО. Залучення офіцерів до АТО можливе тільки після укладання з ними добровільного контракту і бажання служити в таких підрозділах.

Соціальний захист офіцерів за призовом повністю відповідає рівню, який отримують офіцери військової служби за контрактом.

Також є низка обмежень, через які не будуть призивати офіцерів: за станом здоров’я та за результатами професійно-психологічного відбору, військово-лікарської комісії. Можлива й відстрочка. Її причина – сімейні обставини, завершення навчання або стан здоров’я.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*