02.02.2023 09:23

Повідомити про новину

Поширити:

ПриватБанк має найбільшу кількість клієнтів в Україні і більшість з них мають “універсальну” картку з кредитним лімітом. Кредитними грошима можна користуватися без відсотків протягом певного пільгового періоду.

Кредитна картка також дозволяє користатися послугами «розстрочка» та “миттєва розстрочка”. Це зручні форми запозичення, перша без відсотків і переплат, друга лише з 2,9%. Із середини листопада зміниться відсоткова ставка за “миттєвою розстрочкою”.

Відсоткова ставка за кредитом буде знижена, Банк вирішив знизити ставку за кредитами з використанням “миттєвої розстрочки” з 2,9% до 1,9%. Це дозволить людям вигідніше купувати товари, які вони ще не мають економічної можливості купити.

“З 21 листопада відсоткова ставка за кредитами “Миттєва розстрочка” знижується до 1,9%. Товари та послуги стають доступнішими для наших клієнтів. Їх можна придбати в будь-якому магазині-партнері. Також ви можете тратити гроші на свій розсуд. До 25 платежів можна розбити виплати за кридитом”, – йдеться на сайті банку.

Це дуже зручно, тому що ви можете купувати продукти і платити частинами, не переплачуючи багато. Контролювати кількість платежів можна в мобільному додатку Приват24 у розділі” Кредит”.

На початку війни гроші можна було віддавати частково, за бажанням, на скільки це можливо, а можна навіть зменшити відсотки. Сьогодні все має бути повернуто повністю та вчасно. Інакше будуть накопичуватися відсотки та всі інші неприємності, пов’язані з непогашеними кредитами.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.