10003Українська легкоатлетка Наталія Прищепа здобула золото чемпіонату Європи. Ця медаль стала дебютною для України на континентальному форумі в Амстердамі.
Три тижні тому 21-річна представниця Рівненщини несподівано  виграла фінальний забіг на 800 метрів і пробилася на Олімпійські ігри. Сьогодні Прищепа довела, що той успіх не був випадковим.
Фінальний забіг складався для українки дуже непросто – Прищепа загубилася на старті і виявилася затиснута до краю бігової доріжки. Всі спроби Наталії вибратися на оперативний простір були невдалими. Тільки за кілька десятків метрів до фінішу українка знайшла лазівку і в буквальному сенсі протиснулася між двома суперницями.
Золото чемпіонату Європи – головне спортивне досягнення кар’єри Наталії Прищепи, яка також спеціалізується у бігу на 1500 метрів. Три роки тому саме на цій дистанції українка стала чемпіонкою континенту серед юніорів.