gazpostach

Проїзд у тернопільських маршрутках знову здорожчає?У Тернополі знов заговорили про підвищення вартості проїзду в маршрутках

Перевізники вимагають збільшити вартість проїзду у маршрутках, як мінімум, до 3 гривень 50 копійок. Запевняють, що діючий тариф давно нерентабельний. Однак у міській раді відзначають, що наразі немає достатньо аргументів для підвищення тарифів.

маршрутка, МединськийПеревізник Олег Горошок каже, що витрати на обслуговування громадського транспорту останнім часом значно зросли.

«Щоб обслуговувати транспорт зараз треба набагато більше грошей, ніж раніше. Дорожчають запчастини, зросли ціни на пальвно-масильні матеріали. Крім того, ми безкоштовно возимо учасників АТО, а також осіб інших пільгових категорій. Питання підвищення тарифів мало б бути вже давно вирішене. В нас штучно стримують тарифи. Вже майже ніде немає таких тарифів».

У Тернопільській міській раді кажуть: що поки що тарифи залишаться на тому ж рівні. А також додають, що прохання з боку перевізників недостатньо аргументоване. Компенсують проїзд пільговиків з міського бюджету. Оскільки держава необхідних коштів поки що не виділила.

Джерело: “За Збручем”

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*