gazpostach

Програв гроші і вирішив спалити «зло»Витративши кошти на ставки результатів спортивних матчів і не вигравши ні копійки, 20-річний збаражчанин вирішив спалити приміщення, де розташоване представництво МСЛ. Під гарячу руку палія потрапили ще й пивний магазин та крамничка з м’ясними виробами.

За словами начальника Збаразького відділення поліції Віталія Присяжнюка, в одному з підпалених приміщень спрацювала сигналізація. Поліцейські виїхали на місце події і побачили, що хтось намагався вчинити підпал. Вогонь, на щастя, не розгорівся, лише були задимлені та частково сплавлені захисні ролети. Сліди горіння були і біля сусідньої крамниці, а за кілька метрів диміло біля дверей та вікна офісу представництва лотереї МСЛ.

Підозрюваним виявився 20-річний житель Збаража. Юнак ще неповнолітнім притягувався до кримінальної відповідальності за збут наркотичних засобів. Вже багато років хлопець мешкає тільки з бабусею, а мати перебуває за кордоном.

Для помсти за втрачені гроші о третій годині ночі на заправці він придбав пляшку пального. Облив двері та вікно офісного приміщення і пустив червоного півня.  Дорогою зі злості облив бензином і підпалив ще два торгових приміщення. На щастя, вогонь не розгорівся.

– За вчинене зловмисникові загрожує від трьох до десяти років позбавлення волі, – каже керівник поліції Збаражчини Віталій Присяжнюк.