gazpostach

Про ремонт доріг222239У розпалі ремонтного сезону на тернопільських автодорогах щоденно трудяться більше 30 бригад шляховиків. Як результат, вже ліквідовано 97 відсотків ямковості на дорогах державного значення.

– Цього тижня завершили ліквідацію ямковості на автошляхах Тернопіль-Броди, Бучач-Золотий Потік, Копичинці-Гусятин, Гримайлів-Гусятин, – повідомив начальник Служби автомобільних доріг Тернопільщини Богдан Юлик.

До речі, деякі з цих доріг не ремонтували більше десяти років.

Відремонтовано дороги в напрямку таких населених пунктів, як Ігровиця, Івачів-Долішній, Плотича, Чистилів – Тернопільський район; Підберізці, Залісці –  Зборівський; Копичинці, Чагарі, Крогулець, Васильківці, Чабарівка, Буцики, Товсте, Раштівці, Постолівка, Городниця, Личківці – Гусятинський; Жизномир, Сороки, Соколів, Золотий Потік – Бучацький район.

Як би не ставилися до ямкового ремонту, він стримує та попереджує подальшу руйнацію автошляхів, тому є необхідним у часі обмеженого фінансування дорожньої галузі.

Якість виконаних робіт та матеріали, які використовують дорожники в роботі, ретельно перевіряють у лабораторії Служби доріг. Також за роботою стежить громадськість.

Ліквідацію ямковості та тріщин дорожнього покриття проводять підрядні організації ДП «Тернопільський облавтодор» та ТзОВ «ТехноБудЦентр».

Після завершення робіт на дорогах державного значення шляховики продовжать ліквідацію ямковості на місцевих автошляхах.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*