28.02.2024 00:47

Повідомити про новину

Поширити:

38Національний рада реформ обговорив план пріоритетних кроків уряду на 2016 рік. Підвищення соціальних стандартів в Україні піде за економічним зростанням.
Про це президент України Петро Порошенко заявив на засіданні Національної ради реформ, присвяченому обговоренню плану пріоритетних кроків Кабміну на 2016 рік, в середу, 25 травня, повідомляє прес-служба глави держави.
Порошенко підкреслив, що забезпечення економічного зростання як економічної бази для поліпшення соціальних стандартів є важливим завданням для українського уряду.
Радник президента Лешек Бальцерович, у свою чергу, висловив упевненість, що рівень життя в Україні міг би бути вищим, так як для цього є “значні резерви”.
Глава держави також назвав відновлення обороноздатності, підвищення темпу реформ і розвиток антикорупційної інфраструктури пріоритетними напрямами діяльності держави.
Зокрема, президент відзначив важливість створення Державного бюро розслідувань, активізації роботи Національного агентства із запобігання корупції, впровадження системи електронного декларування.
Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings прогнозує, що у 2016 року економіка України повернеться до зростання. При цьому середньостроковий потенціал зростання оцінюється всього в 2% через втрату експорту до РФ, шкоду від військового конфлікту на сході, низькі ціни на сировинні товари і слабкий фінансовий сектор.