gazpostach

Представники політичної партії «Довіра» повідомили про неналежне виконання обов’язків членів Бучацької ТВКПредставники Тернопільської територіальної організації політичної партії «Довіра» повідомили про неналежне виконання обов’язків членів Бучацької міської територіальної виборчої комісії. Комісія проігнорувала рішення Тернопільського окружного адміністративного суду та відмовила у реєстрації кандидатів в депутати від «Довіри» до Бучацької міської ради.

Як йдеться на сторінці в мережі Тернопільської територіальної організації партії «Довіра», постанову, згідно якої кандидатам у депутати відмовлено у реєстрації, ТВК прийняла нібито через порушення вимог виборчого законодавства зі сторони партії «Довіра».

У команді «Довіри» зазначають, що аналогічні недоліки мали місце в територіальних списках ще як мінімум у чотирьох політичних партіях.

Так, партійцям «Довіри» відома інформація про аналогічні ситуації на Тернопільщині: в Гусятинському та Збаразькому районах. Проте там місцеві ТВК добросовісно виконали рішення Адміністративного суду та зареєстрували кандидатів в депутати від відповідних політичних сил.

Але Бучацька міська територіальна виборча комісія проігнорувала рішення суду.

ТВК не взяла до уваги вимоги виборчого законодавства і без жодного обговорення проголосувала проти реєстрації кандидатів в депутати від політичної сили «Довіра» до Бучацької міської ради. Нижче наведено поіменний список осіб, які взяли на себе відповідальність за таке рішення.

Варто зауважити, що за роботою комісії спостерігали Петро Шеремета, Богдан Паращук, Олег Нищій, Петро Чорнота та інші. Вони слідкували, щоб діяльність ТВК відбувалася в рамках правового поля, фіксували процес на фото та відео.

Зважаючи на протизаконні дії Бучацької ТВК, представники політичної партії «Довіра» подали скаргу до Центральної виборчої комісії, а також написали позовну заяву до Адміністративного суду. Команда «Довіри» вимагає зареєструвати список кандидатів у депутати від їхньої політичної сили на місцевих виборах. Окрім цього, за фактом протиправних дій комісії член партії «Довіра» В. Бебиха подав заяву у правоохоронні органи.

Наразі правоохоронці з’ясовують обставини інциденту, триває слідство.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*