gazpostach

Представник тернопільського «Інваспорту» Тарас Радь відзначився трьома медалями на Кубку світу з лижних перегонів та біатлону

«Золото», «срібло» і «бронзу» здобув представник Тернопільського «Інваспорту» Тарас Радь на Кубкові світу з лижних перегонів та біатлону в німецькому Оберіді. Причому, золоту нагороду нашому землякові вдалося вибороти у завершальний день змагань. До речі, тоді національна паралімпійська збірна команда України завоювала образу шість медалей: одну золоту, дві срібних та три бронзових (Радь Тарас, Шишкова Оксана, Батенкова-Бауман Юлія, Рубановська Наталія, Буй Ірина та Уткін Юрій).

До речі, як повідомляє прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України, за підсумками цього кубку світу Тарас Радь та Рептюх Ігор, виборовши по комплекту нагород, виступили найкраще від команди України. Серед дівчат найкращий результат показала Батенкова-Бауман Юлія – одна золота та дві срібні нагороди.

Загалом, 11 із 22 спортсменів, які виступали в Оберіді, вибороли для України 21 високу нагороду – 5 золотих, 7 срібних та 9 бронзових – та завоювали друге місце у світі. У змаганнях брали участь близько 200 спортсменів з 29 країн світу.

Результати національної паралімпійської збірної команди такі:

1. Радь Тарас (Тернопільська обл.) – 1 золота, 1 срібна медаль, 1 бронзова медаль,

2. Рептюх Ігор (Чернігівська обл.) – 1 золота медаль, 1 срібна медаль, 1 бронзова медаль,

3. Батенкова-Бауман Юлія (Волинська обл.) – 1 золота, 2 срібні медалі,

4. Вовчинський Григорій (Київська обл.) – 1 золота медаль,

5. Ляшенко Людмила (Харківська обл.) – 1 золота медаль,

6. Шишкова Оксана (Харківська обл.) – 2 срібні медалі,

7. Ковалевський Анатолій (м. Київ) – 1 срібна медаль, 1 бронзова медаль,

8. Буй Ірина (Вінницька обл.) – 3 бронзові медалі,

9. Яровий Максим (Миколаївська обл.) – 1 бронзова медаль,

10. Рубановська Наталія (Вінницька обл. ) – 1 бронзова медаль,

11.Уткін Юрій (Харківська обл.) – 1 бронзова медаль

Вже з 2 лютого національна паралімпійська збірна команда України боротиметься за високі нагороди на прикінцевому кубкові світу з лижних перегонів та біатлону, що пройде у фінському місті Вуокаті.

Додамо, що Тарас Радь навчається у Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка.Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*