gazpostach

«Правий сектор» захопив православний храм?886За інформацією, наданою Інформаційно-просвітницький відділом УПЦ, 10 червня 2016 року прихильники «Київського патріархату» за силової підтримки Тернопільського осередку «Правого сектору» вчинили силове захоплення храму УПЦ, на честь святого Іоанна Богослова, що у с.Колосава на Тернопільщині.

Зранку до церкви були завезені близько 50 молодиків у камуфляжній формі та балаклавах, які оточили храмову споруду та не підпускали до неї місцевих парафіян. Згодом до них приєдналися інші прихильники «Київського патріархату», серед яких місцевих селян було не більше пари десятка осіб.

Розкольники, вводячи в оману громадськість, ніби вони є власниками храму, зрізали замок на дверях храмової будівлі та з гаслами «Слава Україні! Смерть ворогам!» увірвалися до церковного приміщення.

Поки радикали захоплювали храм, представники поліції спокійно стояли осторонь і посміхалися.

Наразі віряни Колосової у правовому полі намагаються підтвердити свої права на храм. Вони публічно звернулися до представників української влади з проханням захистити їх конституційне право вільно сповідувати свої релігійні переконання, яке на місцевому рівні було грубо порушено.

Джерело: http://7dniv.info/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*