27.11.2022 00:57

Повідомити про новину

Поширити:

Zemanta Related Posts ThumbnailНа Тернопільщині засуджено організовану групу, яка, представляючись працівниками міліції, вимагала кошти за непритягнення громадян до кримінальної відповідальності.
Про це повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області.
Прокуратура Тернопільської області підтримала державне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно трьох учасників організованої групи, які обвинувачуються у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 15 ч. 4 ст. 190 та ч. 4 ст. 190 КК України (замах на вчинення шахрайства та шахрайство).
У суді доведено, що учасники організованої групи, один з яких перебував у місцях позбавлення волі, вчинили 5 епізодів шахрайства та заволоділи коштами громадян у сумі понад 60 тис. грн.
Зокрема, обвинувачені, представляючись по телефону працівниками міліції, повідомляли жителям міста Тернополя недостовірну інформацію про те, що їхні родичі перебувають у відділах органів внутрішніх справ за нібито вчинення кримінальних правопорушень та вимагали у потерпілих сплатити грошові кошти за непритягнення їх до кримінальної відповідальності.
Вироком Тернопільського міськрайонного суду організатора та двох співвиконавців організованої групи в залежності від ролі кожного у вчиненні злочинів засуджено від 5 до 5,5 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.