gazpostach

Посол Естонії відзначив сприятливий бізнес-клімат на Тернопільщині1111Надзвичайний та Повноважний Посол Естонської Республіки в Україні Й.В. пан Сулев Канніке під час зустрічі з головою обласної державної адміністрації Степаном Барною та головою обласної ради Віктором Овчаруком відзначив сприятливий бізнес-клімат в Тернопільській області,- зазначає сайт ОДА.
«У Шумському районі успішно працює спільне Українсько – Естонське підприємство «Сегеш – Україна», яке спеціалізується на пошитті робочого одягу з текстилю, – констатував Надзвичайний та Повноважний Посол Естонської Республіки в Україні Й.В. пан Сулев Канніке. – Це – приклад співпраці влади області і району у підтримці іноземного інвестора».
Степан Барна зазначив, що спільне українсько-естонське підприємство “Сегеш – Україна” є одним з найпотужніших промислових об’єктів Шумщини.
«Готовий товар — робочу уніформу — сучасне європейське підприємство експортує за кордон, – зауважив очільник краю. – Воно забезпечує робочі місця для багатьох шумчан та навколишніх сіл і має всі можливості ще наростити виробничі потужності. Зараз фабрика наповнена найсучаснішим швейним обладнанням, де переважна більшість виробничих ланок – комп’ютеризована».
Степан Барна підкреслив, що стратегія влади області – створення комфортних умов для роботи інвесторів в області.
«Ми захищали і будемо захищати бізнес та будемо робити все, щоб кожен інвестор почувався тут максимально комфортно!», – зазначив голова ОДА.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*