gazpostach

Порошенко затвердив штрафи за керування в стані алкогольного сп`яніння250711Штрафи збільшили втричі до 10 тисяч гривень.

Президент Петро Порошенко підписав закон про посилення відповідальності за керування в нетверезому стані.

Як повідомлялося, Рада 7 липня прийняла зміни до Кодексу про адміністративні правопорушення, збільшивши втричі штрафи за керування в нетверезому вигляді.

Відповідно до закону, за керування в стані алкогольного, наркотичного або іншого сп’яніння або під впливом ліків, передбачається штраф від 600 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 10 200 гривень) і позбавлення права керування на 1 рік.

У попередній редакції Кодексу про адміністративні правопорушення за керування в нетверезому вигляді передбачався штраф в 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (3 400 гривень).

Повторне протягом року керування в нетверезому вигляді карається штрафом в 1 200 неоподатковуваних мінімумів доходів (20 400 гривень) і позбавленням права керування на 3 роки.

За вживання водієм алкоголю або наркотиків після ДТП або після того, як транспортний засіб був зупинений на вимогу поліцейського, до проведення медогляду, передбачається штраф у розмірі 1 200 неоподатковуваних мінімумів (20 400 гривень) і позбавлення права керування на 3 роки або адміністративний арешт на 15 діб.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*