Повідомити новину

Поширити:

Пригадуєте, кілька днів тому в Тернополі стався жахливий випадок – 11-річного Максима Капустяника, який разом з молодшою сестрою катався на санках біля школи №26, обстріляли. Дитина отримала жахливі травми. Першу операцію зробили в обласній дитячій лікарні, але зважаючи на складність поранення, хлопчика терміново перевезли на лікування до Києва.
І тут несподівано в ситуацію втрутився футбольний клуб «Динамо». Дізнавшись про жахливі травми, які отримав футболіст тернопільського дитячо-юнацького клубу «Чемпіон» Максим Капустяник, керівництво ФК «Динамо» (Київ) не могло залишитися осторонь. Президент клубу Ігор Суркіс зв’язався з батьком хлопчика Ярославом, якого знав раніше, та запропонував узяти на клуб всі витрати з лікування в «Охматдиті», а після того, як Максима випишуть, він пройде курс реабілітації на «динамівській» базі у Віті-Литовській під контролем клубних лікарів.
– Немислимо, коли відбуваються подібні речі, коли стріляють у дітей… Сподіваюся, співробітники поліції знайдуть цих негідників, – зазначив Ігор Суркіс. – Знаю, що Максим дуже любить футбол – і збірну України, і київське «Динамо», з нашими футболістами спілкувався. Він заслуговує на те, щоб ми зробили все можливе для його реабілітації та повернення до повноцінного життя. Можливо, що в майбутньому ми його побачимо у формі київського «Динамо». Я неодноразово казав, що у нашій школі навчається багато дітей. Не всі з них стають футболістами, але найголовніше, щоб вони ставали хорошими людьми, люблячими свою країну.
У клубі не вважають вчинок піар-акцією. Просто пройнялися долею маленького футболіста. Ігор Суркіс розповів, що приїхати до Максима в лікарню хотіли і капітан команди Сергій Сидорчук, і нападник Віктор Циганков, інші гравці «Динамо». Але через карантин та важкий стан пацієнта до нього нікого не пускають. Команда сподівається надолужити це після повернення зі зборів у Туреччині.
Після завершення зустрічі Ігоря Суркіса з Ярославом Капустяником, президент ФК «Динамо» попросив батька Максима передати хлопчику слова підтримки, а також повний комплект динамівського екіпірування.
– Це велика радість і для Максима, і для нас, батьків, – прокоментував Ярослав Капустяник. – Коли я сказав синові, що його підтримує вся футбольна спільнота «Динамо», йому було дуже приємно. Сподіваюся, це додасть Максимкові сил для лікування, а в майбутньому допоможе стати якщо не великим футболістом, то гідною людиною.
До речі, після операції Максим уже встав на ноги. Він заново вчиться робити перші кроки. А сил та наснаги юному тернополянину додають динамівська форма, приємні враження та передчуття майбутніх зустрічей із зірками українського футболу.