gazpostach

Пораненим бійцям АТО потрібні ліки. Тернополян просять допомогти290012У результаті російської агресії проти України побільшало поранених бійців у зоні АТО. Вони потребують допомоги небайдужих людей. Волонтери кажуть: є велика необхідність у ліках.

Тернопільські волонтери співпрацюють з військовим госпіталем України, у якому повідомили про необхідність ліків для поранених бійців.

«У шпиталі ім. Мечнікова зараз дуже багато поранених. Є велика потреба у медикаментах. Нам дали список ліків, які там найбільш необхідні. Це ванкомицин, сульцеф, орнигил, а також засоби для перев’язки. Тож звертаємося до всіх небайдужих людей, допоможіть, будь ласка, ліками. Найбільше потрібні антибіотики. Цим ви долучитися до порятунку життя тих, хто захищає нашу країну. Ліки можна надсилати за адресою: Дніпровський шпиталь ім. Мечнікова. Дніпро. Нова Пошта, відділення №9, вул. Шмідта, 10. Також можна приносити ліки до штабу», – кажуть у штабі Самооборони Майдану Тернопільщини.

За словами волонтерів, побільшало потреб також і в зоні антитерористичної операції. Особливо необхідна питна вода та медичні засоби для невідкладної допомоги.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*