gazpostach

Понад 400 бійців АТО отримали відмову при спробі влаштуватися на колишню роботу15071Державна служба України з питань праці за минулий рік отримала понад 400 звернень від колишніх бійців АТО щодо відмов у працевлаштуванні. Про це під час брифінгу повідомив голова Державної служби України з питань праці Роман Чернега.

У Держслужбі з питань праці повідомили, що їх посади або ліквідовані, або ж на них працюють інші особи. На жаль, наші воїни, які повертаються, часто  відчувають, що вони залишилися сам на сам зі своєю проблемою.

“Такі випадки отримують належне, жорстке реагування, з керівниками таких підприємств проводимо відповідні розмови”, – сказав пан  Чернега.

За його словами, більшість таких питань вирішуються, але “на жаль, ми маємо і випадки, коли доводиться застосовувати й адміністративні санкції, штрафні санкції, притягувати керівників до відповідальності за порушення відповідних вимог трудового законодавства”.

Нагадаю, у Тернополі днями хамство водіїв тернопільських маршруток штовхнуло учасників АТО на крайні заходи.

У відповідь на незаконні відмови безкоштовного перевезення  військовослужбовці вирішили організувати «блокаду» маршруток. Акцію провели у Тернополі минулої середи.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці розповів голова обласної організації учасників АТО Володимир Малишевський. Попередньо ветеран став свідком обурливого вчинку водія маршрутки, який грубо вигнав учасника АТО, не дозволивши йому скористатися правом на безкоштовний проїзд.

Галина ВАНДЗЕЛЯК

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*