gazpostach

Понад 175,5 млн грн плати за землю отримали місцеві бюджети ТернопільщиниЗ початку року до місцевих бюджетів Тернопільщини надійшло 175,5 млн грн плати за землю. Зокрема, 132,4 млн грн сплачено юридичними особами і 43,1 млн грн – фізичними особами. За словами заступника начальника Головного управління ДФС у Тернопільській області Сергія Господарика, це відповідно на 26,9 млн грн та 9 млн грн більше від очікуваних надходжень.

Нагадаємо, що відповідно до п.п. 10.1.1 п. 10.1 ст. 10 та п.п. 265.1.3 п. 265.1 ст. 265 Податкового кодексу України плата за землю у складі податку на майно належить до місцевих податків і справляється у формі земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності.

Згідно з п. 12.3 ст. 12 ПКУ сільські, селищні, міські ради та ради об’єднаних територіальних громад, що створені згідно із законом та перспективним планом формування територій громад, в межах своїх повноважень приймають рішення про встановлення місцевих податків та зборів.

Відділ організації роботи 

Головного управління ДФС у Тернопільській області

 

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*