gazpostach

Помер Богдан ХаварівськийхаварівськийКолектив Державного архіву Тернопільської області висловлює щирі співчуття родині Богдана Васильовича Хаварівського, багатолітнього директора архіву.

Пішла з життя людина, чий внесок у розбудову демократичної Української держави важко переоцінити. Свідченням цього є його багаторічна гідна і високопрофесійна робота в органах державної влади. Передчасна смерть Богдана Васильовича – це непоправна втрата для його рідних, близьких, друзів, колег, усього українського суспільства.

Світла пам’ять про справжнього патріота України, який присвятив своє життя розвиткові національно-демократичного руху, назавжди залишиться в наших серцях. Просимо прийняти слова найщирішого співчуття у цей скорботний час. Сумуємо разом з вами.

До співчуття доєднується і в.о. голови обласної організації спілки журналістів України Богдан Герасимчук. Він від усієї творчої журналістської спільноти сумує з приводу того, що не стало талановитого Богдана Васильовича Хаварівського і висловлює співчуття з цього приводу від журналістів краю.

Працівники редакції газети “Свобода”  також висловлюють співчуття рідним, близьким, друзям покійного. Вічна память патріоту України, архівісту, історику, громадському діячеві нашого краю.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*