gazpostach

Польський уряд має намір зрівняти зарплати поляків і робочих із України5544У Польщі триває робота над зміною умов праці для іноземців.

Як повідомляє “Польське радіо“, урядовці мають намір зрівняти заробітні плати найманих робітників із-за кордону і поляків.

“Триває робота над застосуванням так званої сезонної директиви, що стосується працевлаштування іноземців, яка має бути задіяна з 1 січня 2017 року”, – сказав заступник міністра родини, праці і соціальної політики Станіслав Швед.

Сезонна директива охоплює справи прибуття і перебування громадян третіх країн із метою працевлаштування на сезонну роботу. Представник відомства праці наголосив, що будуть зміни у так званих короткотермінових заявках при одночасному збереженні спрощеної форми працевлаштування і також у параграфі щодо однакових умов праці і зарплат.

Швед додав, що сезонною роботою здебільшого зацікавлені громадяни України. “Більше 95% працівників-іноземців у Польщі походять з України”, – наголосив заступник міністра.

Минулого року було видано 800 тисяч заявок на роботу в Польщі. Працювало півмільйона осіб. Цього ж року, до середини травня, надійшло 500 тисяч заявок на працевлаштування інземців, тому до кінця року замовлень передбачається вже більше мільйона.

Як повідомляється, польські урядовці прагнуть і в подальшому зберегти можливість іноземцям працювати у сільському господарстві, у послугах та будівництві, але щоб цей механізм був щільнішим, а умови праці прибулих були на тому ж рівні, що й у місцевих працівників.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*