gazpostach

Поліцейські підозрюють колишню чиновницюОбіймаючи посаду виконуючої обов’язки голови однієї з сільських рад колишнього Монастириського району, 54-річна чиновниця напередодні місцевих виборів у жовтні минулого року вирішила «обдарувати» родичів та близьких осіб земельними паями.

Так поспішала винести рішення про надання земельних ділянок, що сфальсифікувала протокол рішення сільської ради. Хоча, як стверджують місцеві депутати, сесії насправді не було.

Під час досудового розслідування було встановлено, що у вересні 2020 року чиновниця спочатку надала дозвіл на розробку проєктів землеустрою щодо встановлення меж дев’яти земельних ділянок, загальною площею 18 гектарів.

24 жовтня, напередодні виборів, зловмисниця поспіхом склала протокол про затвердження даних проєктів землеустрою. Дев’ять земельних ділянок, кожна площею два гектари, отримали не випадкові люди – родичі та близькі до чиновниці особи. Сума завданих громаді збитків становить 170 тисяч гривень

Відомості за даними фактами внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 366 (підроблення офіційних документів) та частиною 1 статті 364 (зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу. Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює Бучацька окружна прокуратура.

 
Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*