gazpostach

Поки мешканець Бережан захищає країну, “добродії” йому спалили хату13008На затягування розслідування справи про підпал помешкання учасника АТО скаржаться жителі Бережан. Сестра військового Марія Шворак стведжує, що це був замах на її життя.

Вщент спалили будинок учасника АТО, в якому мешкала його сестра, ще 3 червня, пише сайт  teren.in.ua. Підозрюваних у справі досі не затримали. У Бережанському управлінні поліції головною версією вважають вчинення підпалу колишнім чоловіком постраждалої, проте інформують, що ще не зібрали достатньо доказів для висунення обвинувачень організатору підпалу.

– Колишній чоловік після розлучення мені часто погрожував, – каже Марія Шворак. – Я неодноразово зверталась в поліцію, та відповіді не було. Згодом на деякі звернення дали відписки. Помітно, що ці звернення не розглядали.

13009За словами сестри військового Марії Шворак, інформації щодо слідчих дій їй не надають. Як стверджує жінка, справою на даний час ніхто не займається.

– Це був замах на моє життя, – продовжує постраждала. – Адже горючі суміші летіти у напрямку, де я зазвичай спала. Добре, що у цей вечір була в іншій кімнаті. Такі деталі міг знати тільки мій колишній чоловік. Та його досі не допитували у справі. Сьогодні цим у нашому відділку поліції ніхто не займається. Слідчий – у відпустці, справу нікому не передали.

За словами заступника начальника слідчого відділу Бережанського управління поліції Ганни Олексів, справою займається слідча група. Вона працює над збором інформації щодо визнання колишнього чоловіка Марії Шворак підозрюваним у справі.

– Ми рухаємось у напрямку розслідування однієї з найбільш вірогідніших версій – щодо ймовірності вчинення підпалу колишнім чоловіком сестри учасника АТО, – пояснює Ганна Олексів. – На разі немає достатньо інформації для допиту.

Мова про компенсацію нанесених збитків також не йде. Сам учасник АТО про випадок ще не знає.

– Брат уже більше року на передовій у гарячих точках, – каже Марія Шворак. – Тепер він – без житла. Мова не йде про надання нового помешкання, а відшкодування спаленого. Наша влада мовчить.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*