gazpostach

Показали клас у Хмельницькому

1201Вихованцям Збаразької районної комунальної ДЮСШ, ФСК “Чемпіон” тренерів Петра та Євгена Королів, Олександра Шафранського та Олега Борисевича вдалось стати першими серед двадцяти команд з областей України та Молдови (320 учасників). На другому місці — спортсмени з Кам’янця-Подільського, на третьому — з Чернівець.

Цього разу наші земляки показали клас на третьому відкритому Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби на призи заслуженого майстра спорту Павла Олійника, який відбувся у Хмельницькому.

В особистому заліку у своїх вагових категоріях чемпіонами стали Владислав Хариш (26 кг) та Вікторія Нікітюк (44кг). Срібні нагороди у Богдана Федчишина (29 кг) та Арсена Царя (38 кг). Шестеро земляків здобули бронзові медалі – Назар Григоряк (29 кг), Богдан Бастюк (34 кг), Антон Семенчук (42 кг), Андрій Сидяга (59 кг), Владислав Пожогін (66 кг) та Катя Мельник (33 кг).