gazpostach

Покарано винних у безладі на військовому полігоні під Миколаєвом1800Суд обрав покарання для 10 військових службових осіб, яких визнав винними у безладді на полігоні “Широкий лан” під час переміщення та облаштування особового складу 53-ї окремої механізованої бригади у лютому цього року.

Як повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури, вчора, суд призначив покарання у виді арешту з утриманням на гауптвахті терміном від 8 до 10 діб для десятьох осіб.

Серед винних — заступник начальника тилу Оперативного командування “Схід” та заступник командувача з бойової підготовки, командир бригади, його перший заступник-начальник штабу, заступник командира по роботі з особовим складом, начальник продовольчої служби, начальник речової служби, командир 3 механізованого батальйону цієї ж військової частини, його перший заступник-начальник штабу та заступник командира з тилу.

Загалом суд обрав покарання для чотирьох полковників, двох підполковників, одного майора та трьох капітанів.

Як додали у прокуратурі, двох офіцерів було звільнено з лав Збройних Сил, ще троє вже відбули покарання. Решта – відбудуть покарання після повернення зі зони бойових дій на Донбасі.

Нагадаємо, 8 лютого бійці 53-й окремої механізованої бригади, що базуються на полігоні Широкий Лан пішки пішли до військової прокуратури, яка розташована в Миколаєві. Таким чином бійці вирішили привернути увагу до нелюдських умов життя на їхньому полігоні.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*