Повідомити новину

Поширити:

Одним з основних пріоритетів діяльності Головного управління ДПС у Тернопільській області є профілактика та упередження корупційних дій у податковій сфері. У рамках визначеного законодавством правового поля, наявних сил і засобів, у відомстві постійно проводять заходи, спрямовані на виявлення та припинення фактів корупції.
Так, упродовж січня-жовтня цього року стосовно службових осіб відомства проводили перевірки щодо ймовірної причетності їх до скоєння корупційних та пов’язаних із корупцією правопорушень. Про це повідомили у відділі з питань запобігання та виявлення корупції податкової служби області.
За вказаний період фахівці структурного підрозділу провели 27 таких перевірок та службових розслідувань. Відтак матеріали щодо трьох службових осіб, у діях яких виявлено ознаки корупційних правопорушень, спрямовано до спеціально уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції для вжиття визначених законом заходів.
Упродовж десяти місяців цього року у підрозділі отримали та розглянули 20 повідомлень щодо причетності працівників ГУ ДПС в області до вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень тощо. Факти можливих неправомірних дій податківців, викладені у 13 повідомленнях, підтвердилися. Винних притягнули до встановленої законом відповідальності.
З початку року стосовно працівників обласного податкового відомства за матеріалами правоохоронних органів розпочато 3 кримінальні провадження.
З метою роз’яснення основних норм антикорупційного законодавства, правил етичної поведінки працівників податкової служби, реагування на провокаційні дії різних осіб тощо фахівці відділу з питань протидії та запобігання корупції ГУ ДПС в області проводять лекції і консультації. Загалом з початку цього року вони провели 395 профілактичних організаційно-роз’яснювальних заходів.
У відділі пресслужби Головного управління ДПС в області нагадали, що про корупційні правопорушення, протиправні дії податківців області можна повідомити письмово на адресу: м. Тернопіль, вул. Білецька, 1, засобами телефонного зв’язку (контактний телефон: 0352-43-46-19), або на електронну адресу tr.szk25@tax.gov.ua.