gazpostach

Побив росіянина аж у Китаї1100016Вихованець тернопільського клубу «Характерник» Ігор Слюсарчук уже в першому раунді нокаутував грізного російського бійця Алєксєя Кісера у рамках турніру WORLD KINGS GLORY, що відбувався у китайському місті Харбін.

— Місяць тому мій тренер та керівник клубу “Характерник” Валерій Чоботарь запропонував поїхати на турнір у Китай і я погодився, — розповів Ігор Слюсарчук. — Частина підготовки проходила у Львові, а частина – у Тернополі. У Львові робився акцент на ударну техніку і в цьому мені допомагали Дмитро Степанов та львівська школа боротьби, а у Тернополі – на комбінування ударної та борцівської техніки.

На жаль, поїхати на турнір зі своїм вихованцем Валерію Чоботарю не вдалось, і його замінив лікар клубу Віталій Литвинюк. Він розповів, що суперником Ігоря був фрі-файтер з російського міста Оренбург. Завершився бій уже на 4 хвилині ударами в партері.

— Що стосується результату, то я розраховував, що бій пройде цілу дистанцію, — поділився спортсмен. — Адже мій суперник – з Росії, а там сильно розвивається фрі-файт і хлопці проходять хорошу підготовку.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*