gazpostach

Побільшало учасників учнівських олімпіадУпродовж навчального року в олімпіадах з навчальних предметів у І–ІІІ етапах взяли участь 120019 учнів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, гімназій, колегіумів, спеціалізованих шкіл і класів з поглибленим вивченням окремих предметів, учнів професійно-технічних навчальних закладів (що на 4131 учня більше ніж у попередній рік). Про це повідомила заступник директора Тернопільського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Ольга Когут під час розширеного засідання колегії управління освіти і науки облдержадміністрації.

У засіданні взяли участь керівники та працівники органів управління освіти райдержадміністрацій, Бережанської, Кременецької, Тернопільської, Чортківської міських рад, а також об’єднаних територіальних громад та їхніх методичних служб, обласних комунальних установ і закладів освіти, професійно-технічних навчальних закладів.

– Згідно з загальним рейтингом команд районів (міст), учасників у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад найвищий показник має місто Тернопіль, Кременецький, Гусятинський райони, місто Чортків та Козівський і Борщівський райони. Що стосується результативності виступів учнів, які навчаються в закладах нового типу, лідером став Кременецький ліцей імені У. Самчука – 30 переможців, — повідомила Ольга Когут.

За її словами, щорічну високу результативність демонструють Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов, Чортківська гімназія імені Маркіяна Шашкевича, Тернопільська Українська гімназія ім. І. Франка, Теребовлянський НВК Тернопільської обласної ради, Тернопільський технічний ліцей, а також гімназії – Заліщицька, Козівська імені В.Герети та спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов смт Залізці Зборівського району.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*