gazpostach

Півтора мільйона гривень виділили в Тернополі на перевезення пільговиків280У Тернополі під час сесії міськради були прийняті рішення про внесення змін до бюджету на 2016 рік. Зокрема, цими змінами передбачено спрямувати  півтора мільйона гривень на компенсацію КП «Тернопільелектротранс».

За ці кошти у місті продовжать возити усіх пільговиків без обмежень. Як зазначає очільник міста Сергій Надал, загалом з міського бюджету виділили вже понад 2 мільйона гривень на компенсацію КП «Тернопільелектротранс».

– Виділено понад мільйон гривень компенсації Електротрансу, тому що ми продовжуємо возити всіх пільговиків без жодних обмежень, а ціна на електротранспорт у місті не зростає. Поряд з тим держава не компенсує жодної копійки за проїзд пільговиків. Тому для того, щоб покрити збитки, які несе тролейбусне депо ми виділяємо кошти з міського бюджету, – зазначив ольчіник міста Сергій Надал.

Також, за словами очільника, цих коштів не буде достатньо в повному обсязі, оскільки «Електротрансу» для повноцінної роботи потрібно ще до кінця року виділили ще не менше 10 мільйонів гривень.

Джерело: tenews.te.ua

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*