gazpostach

Після розслідування «СтопКору» Генпрокуратура перевірить прокурора Тернопільщини О.Мартинюка700010Генеральна прокуратура проведе службову перевірку фактів, викладених у сюжеті “СтопКору”, щодо корупційної діяльності прокурора Тернопільської області О.Мартинюка. Про це під час брифінгу повідомив генеральний прокурор України Юрій Луценко.

Подробиці на своїй сторінці у Фейсбуці виклав координатор “Стоп корупції” Роман Бочкала. 

“Юрій Віталійович представляв нових прокурорів Миколаєва та Херсона. Під час представлення у Луценка запитали про прокурора Тернопільської області Мартинюка, який за час роботи у відомстві оформив на себе та родичів службові квартири. Генпрокурор повідомив, що ініціював службову перевірку фактів, зібраних активістами “Стоп корупції”. І, як доказ, показав смс-повідомлення, надіслане панові Садикіну – у ній мій пост із Фейсбук. «Приємно, що є реакція. Залишилося дочекатися справедливого рішення”, – зазначив координатор “Стоп корупції” Роман Бочкала на своїй сторінці у соцмережі.

Нагадаємо, за даними журналістів “СтопКору” за час роботи у правоохоронних органах Олександр Мартинюк отримав та приватизував три службові квартири загальною площею 232 кв. м. Такі факти з життя прокурора Тернопільської області раніше оприлюднив координатор “Стоп корупції” Роман Бочкала.

«На відміну від непокірного заступника Генпрокурора Віталія Каська, який начебто приватизував одну квартиру і його тепер судять, прокурор Тернопільщини Мартинюк приватизував три службові квартири».

 

У відділі внутрішньої безпеки “Стоп корупції” повідомили, що за часів прокурорства Мартинюка в Ізяславі йому надали поза чергою службову квартиру. Він одразу переоформив її на дружину. Коли був прокурором Шепетівки, відбулася така сама історія, але цього разу приватизував на маму. Загалом наприватизував на себе й членів родини 232 кв. метри. «Якщо ми хочемо, щоб суспільство довіряло прокуратурі, то таким держимордам у правоохоронних органах не місце”, – зауважив Роман Бочкала.

P.S. Як стало відомо з відкритих джерел, прокурора Тернопільської області Олександра Мартинюка у середу, 5 липня, призначили заступником прокурора Хмельницької області.

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*