gazpostach

Підозрювану у вбивстві іноземного студента з-під варти не випустили12 жовтня колегія суддів Тернопільського апеляційного суду розглянула апеляційну скаргу представника підозрюваної Соломії Т. на ухвалу слідчого судді Тернопільського міськрайонного суду від 17 вересня 2020 року, якою підозрювану залишено під вартою.

Не погодившись із мірою запобіжного заходу, законний представник Соломії Т. подала апеляційну скаргу та просила зменшити розміри застави. У судовому засіданні вона вказала, що Соломія Т. є єдиним годувальником у сім’ї, а визначена судом сума застави — 315 тис. 300 грн. є непомірною для неї, тому просила зменшити її до 115 тис. грн. Підозрювана та її захисник також підтримали апеляцію, вказавши на значне погіршення стану здоров’я Соломії Т.

Прокурор заперечив проти задоволення поданої апеляційної скарги, зазначивши, що на даному етапі сторона захисту вже почала знайомиться з матеріалами справи та результатами експертиз. У разі, якщо підозрювана вийде під заставу, будучи обізнаною, що їй загрожує до 15 років позбавлення волі, існують ризики, що вона буде переховуватись від суду та може незаконно впливати на свідків й експертів.

Заслухавши доповідь судді апеляційного суду, думку прокурора, доводи підозрюваної, її захисника та законного представника, перевіривши матеріали кримінального провадження, колегія суддів Тернопільського апеляційного суду дійшла висновку, що апеляційну скаргу законного представника Соломії Т. слід залишити без задоволення, а ухвали слідчого судді — без змін.

Варто нагадати, що органом досудового розслідування Соломії Т. висунуто підозру за ч.1 ст. 115 КК України, а саме — умисне вбивство 24-річного іноземного студента, що є особливо тяжким злочином; санкція статті передбачає від 7 до 15 років позбавлення волі, повідомили у пресслужбі Тернопільського апеляційного суду.

Підозрювана своєї вини не визнає.

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*