gazpostach

Підбито підсумки ХХІ Спортивних ігор школярів ТернопільщиниHappy group of students

19 тисяч хлопчиків та дівчаток стали цього року учасниками районних та обласних зональних і фінальних змагань ХХІ Спортивних ігор школярів Тернопільщини. Спортивні ігри серед учнів загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів проводились з чотирнадцяти видів спорту та з семи – серед учнів ЗОШ І-ІІ ступенів.

Як повідомив начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Віктор Мацикур, спортивно-масова робота зі школярами на належному рівні була проведена в містах Тернопіль, Чортків та Збаразькому, Зборівському і Бучацькому районах. Збірні команди школярів цих міст та районів активно брали участь у фінальній частині.

Вперше до участі були допущені команди об’єднаних територіальних громад, селищних рад та міст не обласного підпорядкування. Найбільш активними були команди Теребовлі, Шумська і Скалата та Підволочиської, Скала-Подільської, Гусятинської селищних і Васильківської сільської рад.

Щодо результатів змагань, то серед шкіл І-ІІІ рівнів акредитації у легкій атлетиці, футболі, спортивному туризмі, баскетболі серед юнаків та дівчат, футзалі серед юнаків і дівчат, баскетболі 3х3 серед дівчат переможцем стали представники Тернополя. У баскетболі 3х3 серед юнаків перше місце здобула команда Чорткова, у легкоатлетичному кросі виграла команда Бережан, у волейболі серед юнаків та дівчат перемогли представники Теребовлі, у настільному тенісі і серед юнаків, і серед дівчат відзначилися школярі Заліщицького району.

Серед навчальних закладів І-ІІ ступенів у міні-футболі та баскетболі (юнаки) перші місця завоювали команди Чортківського району, у волейболі (юнаки) перемогла команда з Теребовлі. У настільному тенісі серед юнаків виграла команда Лановецького району, а серед дівчат – Бережанського, команда Збаразького району найкраще виступила у легкій атлетиці та легкоатлетичному кросі.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*