Повідомити новину

Поширити:

0562Напередодні домашнього поєдинку тернопільської “Ниви” проти івано-франківського “Тепловика-Прикарпаття”, головний тренер тернополян Петро Бадло був заявлений за команду в якості польового гравця. Хтозна, можливо саме цей крок спричинився найбільше до розгромної поразки гостей – 3:0.
Варто зазначити, що це була перша домашня гра “Ниви” у чемпіонаті України з футболу серед аматорів (група 3). Зрозуміло, що Петрові Бадлу хотілося представити оновлену команду на суд місцевих уболівальників якнайкраще. І дебют вдався.
У середині першого тайму “Нива” поступово перебрала ігрову ініціативу. Тернополяни налагодили контроль м’яча, і біля чужих воріт почало виникати все більше небезпечних моментів. І вже на 39-ій хвилині захисник Ярослав Алексевич ударом головою відправив м’яч у сітку воріт “Тепловика”.
Пропущений м’яч змусив гостей серйозно запанікувати і… помилятися. Вже за три хвилини суддя вказав на одинадцятиметрову позначку — збили Кохмана. Щоправда, після консультації з асистентом, рефері своє рішення змінив, обмежившись штрафним. Лише майстерність воротаря франківців завадила вдруге відзначитись Алексевичу. Однак і навички кіпера “Тепловика” не врятували команду від другого голу, автором якого став Віктор Янович, на 43-ій хвилині.
Втретє вразити ворота гостей тернополяни змогли на 65-ій хвилині. Сухецький однією передачею обрізав усю оборону гостей, вивівши на побачення із воротарем “свіжого” Віктора Шевченка, для якого пробити повз кіпера не склало ніяких труднощів — 3:0!
А за 12 хвилин до завершення основного часу на полі сталася не менш важлива подія. Віктора Яневича, який отримав незначне ушкодження, замінив граючий тренер “Ниви” Петро Бадло! Заміну глядачі на стадіоні у Великих Гаях сприйняли оваціями.
Отже, “Нива” отримує перші очки в аматорському чемпіонаті України! Наступний матч підопічні Петра Бадла проведуть 7 травня. На власному полі вони приймуть ФК “Вінниця”.