gazpostach

Перевірять пункти приймання металобрухту140021Навести лад з пунктами приймання металобрухту в області вирішили на засіданні координаційної ради під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Івана Крисака.

Зокрема, під час засідання йшлося про вдосконалення охорони об’єктів транспортної інфраструктури на залізничному транспорті.

– Зафіксовано випадки, коли невідомі особи здають на металобрухт навіть демонтовані рейси, верхні колійові частини, дріт, свердла тощо. Подібні пункти прийому необхідно застерегти від приймання таких речей, — зазначив заступник начальника відокремленого підрозділу «Тернопільська дирекція залізничних перевезень» Андрій Гнатюк.

Спільно з поліцією протягом кількох місяців була проведена відповідна робота. Приймальників брухту вкотре застережено від протиправної діяльності.

– Разом з тим, з метою попередження крадіжок металевих виробів ми приймаємо протокольне рішення ретельно перевірити діяльність подібних закладів, у тому числі й на предмет наявності ліцензії, — підсумував Іван Крисак.

Також серед питань, розглянутих під час наради, – можливість облаштування автобусної зупинки при в’їзді в село Чистилів Тернопільського району та поточний ремонт автомобільної дороги від села Петриків Тернопільського району до садівничих товариств.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*