08.06.2023 13:58

Повідомити про новину

Поширити:

 З 1 травня буде відбуватися перепризначення субсидії на наступний період. Заступник міністра соціальної політики Віталій Музиченко звернув увагу на те, що результати верифікації виплат субсидій показують, що не всі, хто отримав житлову субсидію, потребують такої підтримки від держави.
«Для прикладу, маємо ситуацію, коли особа оформила житлову субсидію і через декілька тижнів майже на 1 млн грн купила валюту. Субсидія – це адресна соціальна допомога тим, хто не може, а не тим, хто не хоче сплачувати за комунальні послуги», – прокоментував Віталій Музиченко.
Нагадаємо, 14 квітня 2021 року уряд прийняв рішення,  яким посилив адресність надання житлових субсидій для забезпечення державної соціальної підтримки населенню та здійснення заходів ефективного і раціонального використання бюджетних коштів, зокрема, посилено вимоги під час призначення житлових субсидій у частині здійснення одноразових вартісних покупок, наявності банківських депозитів, здійснення операцій з купівлі іноземної валюти, банківських металів, перетину кордону тощо.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.